Hlavní menu:
Hlavní menu:

INFO: Metan trials Day 2013

Akce se pomalu blíží tak je tu další dávka informací pro jezdce i diváky. Pozorně čtěte, ať Vám něco neuteče. Myslím si, že na jeden den bude akce dost výbušná. Pozor! Snad nebude koncentrace Metanu vysoká!


Betoňák a jeho poloha

Začneme pěkně od začátku, ať každý ví kam a kdy má vlastně přijít. Akce Metan trials day 2013 se koná 20.7. 2013 v Betoňáku, který se nachází u ZŠ Gen. Janka 1208 v Ostravě-Mariánských Horách. Níže je odkaz na velkou mapu.Zobrazit místo METAN TRIALS DAY 2013 na větší mapě


Co se bude dít na Metan trials day?

Tahle akce se koná již po druhé a nabírá čím dál větší grády. Bude to zase o něco větší akce. Hlavní programem je závod - nezávod v cyklotrialu podle pravidel "open free", ve kterém je přislíbená účast špičky českého cyklotrialu jako například Vlasty Kabeláče Čiháčka, Máry Kotzota, Petra Jeřichy a mnoho dalších.  

A jelikož se trial nejezdí jenom na kole, ale dokonce i na jednokolce, mohou se účastnit závodů i jednokolkaři u kterých přislíbil účast  jeden z nejlepších jezdců vůbec Adam „ADE“ Gerža, který ovláda svou jednokolku s neskutečnou grácií. Myslím si že po trialové stránce bude už tento program pořádně nadupaný.
A komu se bude zdát, že chce Trial taky zkusit může si půjčit kolo od Metan trials a vyzkoušet si trať na vlastní kůži.

Na plac nastoupí také Filip „Žena“ Kamidra, který rozjede Best Trick Jam ve freestyle MTB, do kterého se budou moc zapojit i cyklotrilový jezdci a jednokolkaři:-)

Trialová trať pro veřejnost 10:00
Finále v Trialu 14:00
Best Trick Jam 15:30
Uni cycling training 16:30


Pravidla OPEN FREE ke stažení zde!!!

Propozice Metan trials day zde!!!

To není zdaleka všechno !

Ke sportu určitě patří i dobré, zdravé a hlavně kvalitní jídlo o které se na Metan trials day postará restaurace PATA NEGRA, která bude podávat Španělské tapas a grilované dobroty přímo z ohně. Více o tomto jídle i restauraci najdete na stránkách patanegra.cz. K pití budou v nabídce energetické Big Shock drinky a další osvěžující nápoje.

Dále jak jsem již psal budou k dispozici kola na půjčení takže i lidé, kteří uvidí trial poprvé si můžou vyzkoušet, jak se na trialovém kole jezdí a jak je lehké či obtížné zvládat takové kolo. V neposlední řadě se budou těm nejlepším jezdcům rozdávat na zakázku vyrobené Metan trials poháry a užitečné trialové ceny od FunTown.cz.
DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU.

Martin Scholz


Soubory: