Hlavní menu:
Hlavní menu:

INFO: Cvičte s eMTe a s Klárou - Proč Video?

Proč jsme natočili video o protahování přímo pro trialisty? Na jednoduchou otázku, jednoduchá odpověď. Prevence proti bolesti svalů, zkracování a následné další bolesti všude možně.


Rehabky „nepomohly“

Tato myšlenka natočit video o strečinku vznikla už dávno, jenže jsem se k tomu moc neměl. Chtěl jsem na to sehnat sponzory a udělat to pořádně. Bohužel není čas na všechno a tak jsem se rozhodl udělat takovou rychlou akci. Poslední impuls proč natočit video byla třetí návštěva rehabilitací, které „nepomohly“. Respektive pomohly mi si uvědomit na co jsem kašlal. A to byl strečink.

...a to byla Klára

Po dlouhém hledání jsem narazil na slečnu, která se zabývá využitím YOGY ve sportu a to byla právě Klára. Věnuje se yoze 6 let, dělá osobní trenérku a cvičitelku YOGY ve studiu Santoshi a taky v TOPFitness. Mimo to ještě studuje Masarykovu universitu v Brně na fakultě sportovních studiích. Klára byla tak hodná a provedla rozbor zatížení svalů trialistů a vymyslela soubor cviků, které bychom měli cvičit po každém ježdění. Více ve videu:


Cvičte s eMTe a s Klárou - Proč video? from Metan Art on Vimeo.

Aleš Nenička


Soubory: