Hlavní menu:
Hlavní menu:

INFO: Hledáme nové členy.

Vážení přátele, zejména děti a podporující rodiče, dovolte, abychom na Vás apelovali za štastnější děti. Prosím, neposílejte všechny své potomky na masové sporty jako je fotbal a hokej. Existují i krásnější zájmy.


Hledáš ten pravý sport?

Třeba je to on? Cyklistický, skoro horský a přímo cyklotrialový. Nemusíš být hned trialistou, ale můžeš si to nejdříve vyzkoušet a pokud tě to chytne, no tak budeš jezdit. Máš mimořádnou šanci, protože biketrialový klub Metan trials pro tebe nakoupil od nového roku kolo, na kterém si tento sport můžeš vyzkoušet. Máme dokonce i jednokolku, to je taky velmi zajímavý sport a taky stojí za zkoušku. Takže u nás můžete vyzkoušet rovnou dva sporty.

Rodiče podporujte ...

své děti, je to to nejdůležitější pod sluncem. Jaro už klepe na dveře a některé vaše děti se budou poflakovat venku a vy se o ně budete strachovat jestli jsou vpořádku. U nás můžou být v bezpečí, naučí se ovládat kolo a najdou si nové kamarády.

A o čem je ten biketrial?

Vyžaduje výrazně více fyzické a technické zdatnosti než ostatní disciplíny na kole. Biketrial nebo cyklotrial je nejtechničtější a adrenalinový sport na kole, kde se překonávají překážky a jezdec se nesmí dotknout ničím jiným než plášti kol.

Cílem klubu je vychovávat do budoucna nové jezdce. Třeba budeš právě ty mistr světa!

 

Aleš Nenička


Soubory: