Hlavní menu:
Hlavní menu:

INFO: Klubové kolo a jednokolka

Děkujeme našemu sponzorovi Č.V.Prototyp, s.r.o. Je to významná strojírenská firma z Ostravy, která nesponzoruje jenom hokej a fotbal jako ostatní. Díky jim můžeme dětem a novým členům poskytnout radost a dovednost rovnou ve dvou sportech, v cyklotrialu a na jednokolce.


Kola pro děti

Myšlenka koupit kolo a jednokolku pro začínající vznikla v parku v Ostravě, resp. v Havířově. Když jsme jezdili v parku v Ostravě, tak se kolem nás motali děti a pořád chtěli půjčovat kolo. Zprvu jsme si řekli, že budeme "sobci" a přesunuli jsme se do Havířova. Ovšem tam se problém nevyřešil a děti i zde měli zájem o půjčování kola. Rozhodli jsme se, že tento závažný problém budeme řešit radikálně a díky našemu novému spřízněnci máme v klubu kolo a jednokolku k půjčování pro širokou veřejnost. Bližší informace o půjčování budou brzy v zde:

 Vedení firmy jsou sportovci

Oba ředitele firmy Č.V. Prototyp s.r.o. jsou vášniví sportovci. Pan Vojta pořád někde lítá na motorce, skifu, kole, lyžích a kdo ví co dalšího a pan Radek hlavně plave, ale pozor taky se kdysi proháněl na cyklotrialovém kole TC 50. Sečteno podtrženo, aniž bychom to v týmu Metan trials věděli, v dávných dobách se v Ostravě proháněl první Trialista.

 


Aleš Nenička


Soubory: