Hlavní menu:
Hlavní menu:

INFO: Trialová akce DTS na FOR BIKES.

Rok se s rokem sešel a na For Bikes bude od 28.3. - 30.3. zase pěkná trialová akce. Minulý ročník pod názvem 4Events a tento rok se akce jmenuje DTS. Co skrývá tento název čtěte dále...


Aurelien Fontenoy v ČR!

 

Tenhle človíček je opravdový zabiják co se týče trialu. Na mistrovství světa v roce 2013 skončil na čtvrtém místě a vidět ho na živo je opravdový zážitek. Na For Bikes, ale přijedou i další špičkoví jezdci jako je Hannes Herrmann, mnohonásobný mistr Německa na horácích a vícemistr Evropy a Laszlo Hegedüs - 10-ti násobný mistr Maďarska.

Z Českých jezdců se dostaví kompletní Elita 26" horských kol. Hlavními favority budou při neúčasti Vlasty Kabeláče Čiháčka např. Roman ChvojkaMarek KotzotMichal Budský nebo Marek Tryner a další jezdci z této vyrovnané kategorie.

Tohle je šance pro všechny vidět špičkové jezdce jak české tak zahraniční v akci.

 

A co to je DTS?

 

DTS = Dual, Technic & Speed event. Já bych to osobně nazval spíše EDTS, protože právě celý pátek 28.3. je věnován Exhibicím a volnému ježdění na překážkách. TRIALSHOW, Flatland, elitní jezdci na 20" kolech, roztleskávačky - prostě správný trialový nářez.

V sobotu 29.3. v 15:00 si nenechte ujít finále cyklotrialových závodů, kde budou proti sobě soupeřit přední čeští a zahraniční jezdci. Přijďte podpořit naše české jezdce. Sobota bude zřejmě nejnabitější, tam nesmíte chybět.

Neděle 30.3. bude celá o rychlosti a Speed-trialové technice. Budou připraveny dvě kategorie resp. dvě duální tratě. Jedna určená čistě pro trialové speciály a jedna pro MTB Dual, kde je účast možná pouze se sedlem a přehazovačkou, prostě běžným horským kolem.

Celý harmonogram je zde k nahlédnutí: Harmonogram DTS 2014

 

A jak vypadala akce na For Bikes minulý rok?

 


 

Pro více informací ohledně DTS 2014 navštivte www.cyklotrial.cz

Aleš Nenička


Soubory: