Hlavní menu:
Hlavní menu:

INFO: Trialový park v Ostravě

Už jsou to 3 roky co jsme vybudovali první trialový park v Ostravě, čas strašně letí a tři roky ježdění se na parku celkem výrazně podepsaly. Dřevěné překážky už trouchnivěly a barevné betonové překážky už byly omšelé a dlouhé zimy parku taky nepomohly. Řekli jsme si, že opravit překážky je strašně náročné a proto ...


Obnovíme park 


Díky dotacím z nadace Tefonica Think Big jsme získali prostředky na modernizaci celého trialového parku v Ostravě. Takže nás čeká dlouhá zima, přes kterou se bude makat na obnově trialovém parku, v plánu je několik úprav první výrazna změna je, že všechny dřevěné překážky jsme vyhodili, staré palety šly na topení a už se plánuje jaké překážky uděláme z pořádne nálože nových palet, trámů a přírodních kmenů.


Další spíše kosmetická úprava je nový design betonových překážek, které nějak výrazně přesouvat nebudeme na to bychom potřebovali hodně těžkou techniku, ale všechny betonové překážky čeká nový barevný nátěr v bláznivých barvách.

První fáze


Za náme je už první fáze projektu, která by se dala nazvat "vyhodit všechno co člověk unese". Protože chceme park, který bude hlavně bezpečný a určitě taky pěkný na pohled, vyházeli jsme všechno co šlo, ať je místo na nové překážky.


Určitě by jsme všichni moc rádi poděkovali sponzorovi firmě ČV prototyp s.r.o. , která nam půjčila obrovské auto na převážení starých překážek.

Pár fotek z přípravy ...

 


TrialPark.rar

 Martin Scholz


Soubory: