Hlavní menu:
Hlavní menu:

REPORT+FOTO: KING KONG Unitrial contest.

4. srpna 2012 se v Havířově opět uskutečnily jak biketrialové, tak i unitrialové závody. K tomu se letos přidal i fixie race, ale my se zaměříme na jednokolky.


Kvalifikace na 30ti sekcích

Kvalifikace se jela na třiceti sekcích, dvacet v celo-betonovém parku a 10 na kamenech. Tudíž se jela první hodina v prvním a po pauze další půlhodina v druhém parku. Co se týče počtu jezdců, tak ten letos bohužel nebyl tak slavný, o dosti horší než minule, ale to se snad příště napraví.

Ultra těžké finále

Po kvalifikaci přišlo finále, které mělo všechno rozhodnout. To probíhalo pouze na třech sekcích, ale zato opravdu těžkých. Nejvíce ohromil slovenský jezdec Adam Krupa, který jakožto jeden ze čtyř finalistů zdolal dvě sekce a stal se tak vítězem závodu. S jednou sekcí, tedy na druhém místě, jsem stanul já a na třetím a čtvrtém místě s bohužel nulovým úspěšným pokusem Adam Gerža a za ním Jan Řeháček. Naštěstí nám ředitel závodu, Petr Wasniowski, slíbil konání závodů i příští rok, takže můžeme drobné chybičky příště napravit a snad se nás příště sejde víc!

Fotky here:


Honza "Béďa" Střelec


Soubory: