Hlavní menu:
Hlavní menu:

Report: MT na singlu pod Smrkem

Není třeba to znovu moc rozmazávat jaký je Singltrek pod Smrkem, to se ostatně můžete dočíst v předchozím článku. Tentokrát byla naše výprava mnohem početnější!


Díky Bukimu, že do toho šel

Termín odjezdu padl na středu večer, jelikož  Buki  přijel z Německa jen na týden a pokaždé co přijede je na roztrhání. Celková sestava tedy byla: kameraman a střihač Aleš, řečník Havran, motokrosař Hanys, strejda Buki a já. Cesta uběhla rychle a najednou je pul 1 v noci a my přijíždíme do kempu, stavíme stany, pivo, přípitek a spát.

Sychravo = pravý „Bajking“

Čtvrteční  ráno vyrábíme stylové  návleky na tretry proti chladu a vodě, které se aspoň na chvílí osvědčily na výbornou. Nicméně návleky jsou asi lepší. Podzim má opravdu své kouzlo a v krásných lesích Jizerských hor si všichni užíváme nezapomenutelné „Flow“ singlu. To nám později potvrdil i Tomáš Kvasnička, když řekl : „kluci takový bajking je přeci ten nejlepší, nikde nikdo, žádní zewli na trati“ :-)

Tvůrci singlu nás trošku zachránili

Upřímně řečeno, nikdo z nás nespoléhal na to, že bude otevřeno zázemí Singltrek centra. Ale chlapi nás moc potěšili, když nám prozradili, že v singlcentru budou až do neděle. Takže jsme měli k dispozici teplou sprchu, záchody a příjemné posezení  na baru. Tomáš jako jeden z hlavních průkopníku stezek  a jeho přátelé jsou velice vstřícní a milí lidé. Patří jim od nás od všech obrovský dík, uznání a respekt! No dost bylo psaní, jak vše bylo se můžete přesvědčit v následujícím videu, které stvořil kdo jiný, než jeden z nelepších kameramanů ve Střední Evropě Aleš Nenička.

 

 

Ondřej "Wonder" Vavroš


Soubory: