Hlavní menu:
Hlavní menu:

Spustili jsme nový web!

Časy se mění a stejně tak internetové stránky. Na následujících řádcích stručně popíšeme, co na nich návštěvníci naleznou ...


Rozhodnutí o zřízení nových stránek padlo již na začátku tohoto roku za účelem lepší informovanosti o různých akcích jako jsou závody, exhibice, lokality a další informace ze světa cyklo(bike)trialu.


V sekci ČTĚTĚ eMTe najdete rychlé novinky: nová videa, rozhovory, překlady z jiných zahraničních webů a další příjemné informace. 


Sekce s názvem MT SHOW obsahuje informace pro zájemce o exhibice Metan trials. V jednotlivých podsekcích se dozvite, jak taková exhibice v podání Metan trials vypadá, co je pro ni důležité a dále zde naleznete ukázky z již proběhlých vystoupení a reference.


Část ZÁVODY&AKCE obsahuje jak závody, které už proběhly (u těchto akcí jsou k dispozici jak videa a fotogalerie, tak i popisy závodů, takže si můžete zavzpomínat, jaké to na daném závodě či akci bylo), tak informace o plánovaných událostech a závodech.

Sekce KLUB pak bude celkově popisovat Metan trials, ať už se jedná o členy klubu, tak informace proč fungujeme, jaké máme zázemí a kde všude trénujeme. V této sekci jsou důležité položky:

NOVINKY KLUBU - informace o chodu klubu, plánovaných akcích a všech záležitostech týkajících se Metan trials o.s.

FOTOGALERIE - umístění fotek z nejrůznějších událostí.

VIDEOGALERIE - umístění videií z produkce Metan trials. Dostanete se k nim také skrze ikonku se znakem V, která je umístěná na dolním okraji stránky. Tato ikonka vás odkáže na stránky vimeo.com, kde jsou všechna naše videa umístěna.

Martin Scholz


Soubory: