Hlavní menu:
Hlavní menu:

TV: Faktor U na ČT o cyklotrialu.

Když mě poprvé kontaktovali z ČT, abych se zúčastnil projektu Faktorů U, tak jsem se úplně na to necítil a doporučoval jiné. Přece jen nejsem mistr ve svém oboru. Nicméně, když nahlédnu do historie, tak nejsem výrazně otitulován, ale společně s partou Metan trials už jsme toho dokázali hodně. Tak proč tedy ne?!


O čem je Faktor U?

Zabavnou formou má tento projekt motivovat děti, aby místo sezení u počítače a hraní her, kouření nebo nedej bože pití alkoholu raději dělali něco smysluplnějšího. A ať už se jedná o skateboarding, street dance, wakeboarding nebo cyklotrial, všechno to jsou velmi zajímavé sporty. Celý pořad uvádí vtipně Ondřej Havlík alias En.dru a musím říct, že s nim byla fakt sranda.

Děti a cyklotrial

S klukama a holkama byla zábava a nejvíce mě bavili jejich odpovědi na všelijaké otázky zvídavého Ondry. Když jsem viděl jak to všem pěkně šlo v jejich věku, tak věřím, že za pár let z nich budou perfektní elitní jezdci, ne-li mistři světa. Bohužel pak přichází puberta a jiné povinosti a dost mladých tento náročný sport opouští. No není to pro každého, ale je to moc krásný technický a dokonce bezpečný sport. Podívejte se sami:

 
FAKTOR U - 10. DÍL - CYKLOTRIAL

 


Aleš Nenička


Soubory: