Hlavní menu:
Hlavní menu:

VIDEO: Metan trials day 2013.

Vzpomínáte na minulý rok Metan trials day jaká to byla paráda? Contest s jednou dlouhou sekcí, pitíčko zdarma, opékání prasátka a dobrá trialová společnost.


Zavádíme tradici NE-závodění

Ostravský cyklotrialový klub uspořádal Metan trials day v roce 2012, kde se sešlo asi dvacet jezdců a užili si super trénink. Nešlo o závodění, ale o to potkat se s trialisty z celé ČR a SR, předat si zkušenosti a ugrilovat si nějakou tu dobrotu. MT Day nekončí, ale právě začíná a to každý rok v létě. Zavádíme tradici NE-závodění, ale užívání si na kole.

Jak bude vypadat MTD v roce 2013?

Akce Metan trials day je již oficiálně zařazená jako Trial cup do kalendáře závodů pro tento rok na cyklotrial.cz. Pravidla trial cupu se pojednou podle pravidel "open free" to znamená, že bude vymezaná trať, kde budou branky s různou obtížností. Kdo projede nejvíce branek s největší obtížností, vyhrává.

Určitě nebude chybět občerstvení a to rovnou od mistra kuchaře Jiřího Neničky a jeho slavné ostravské španělské Pata Negra.cz. Jeden z nejznámějších bikerů Ostravska a vůbec Česka Filip "Žena" Kamidra se postará o Best Trick Jam, kde budou soutěžit kluci o nejlepší trik na kolech na u-rampách a dirtech. A měli bychom mít krásné CNC medaile od našeho milého sponzora strojírenské firmy ČV Prototyp. Vše je v přípravách a budeme Vás informovat.

Jak vypadal minulý ročník MTD 2012, čekuj zde:

Aleš Nenička


Soubory: