Hlavní menu:
Hlavní menu:

VIDEO: Trial Pro Series.

Trial Pro Series, tak tohle byl závod, který byl pro mě totální zážitek. Vidět na živo světové špičky UCI Trialu, to není každý den. Vše jsem zaznamenal na kameru a video je tady!


2300 Plays, 59 likes, 4 dny

Ano je to tak přátelé. Nikde jsem video ani neuveřejnil. Přijedu po víkendu do Prahy do své vilové garsoniéry v polosuterénu a co nevidím na PC. 2300 shlédnutí, 59 likes na Vimeo.com za pouhé 4 dny.

Závod světových mistrů

Na tento závod jsem se svezl s Vlastou Kabeláčem Čiháčkem v rámci připravovaného videa „Cyklotrial jako životní styl“, které by mělo být hotové koncem roku 2012. Závod byl pořádán ve Francii ve městečku Aix Les Bains a byla zde pozvána elita světa v Trialu. Úroveň závodu byla neskutečně těžká. Nevěřil jsem vlastním očím. Umístění závodu u jezera mezi horami bylo moc pěkné.

Vlasta měl bohužel svůj špatný den a nějak se nedařilo. Ani se nedivím, protože se závodilo při teplotách 32°C. Mimo jiné Giacomo Coustelier taky nedopadl nejlépe. Spadl velmi škaredě na koleno a musela ho odvést sanitka. Nikdy jsem trialistu neslyšel tak řvát bolesti! Poprvé jsem na závodech viděl Jacka Carthyho, který při svých 15 letech předvádí abnormální skoky s lehkou jízdou a dokonalou stabilitou. Aurelien Fontenoy se předvedl jako největší sympaťák a řekl na kameru nejvíce slov. A Giles Coustelier je prostě pán Trialu, nemá smysl komentáře.

Užij se video, laikuj video!

 

Aleš Nenička


Soubory: