Hlavní menu:
Hlavní menu:

Závody: Finálový závod v biketrialu v Brně

Poslední závod pod ČSC (UCI) se nakonec bohužel zrušil, ale my jsme chtěli jet na závody. Vydali jsme se tedy na závody pod ČMF (BIU), který se konal na brňenském výstavišti na veletrhu Sport Life. Závody mají dlouholetou tradicí a první se zde jel v roce 2004.


Před startem píchnul

Marek Slováček měl smůlu a před startem zjistil, že má prázdnou duši, to psychiku moc nepodpoří. Společnými silami jsme duši opravili a šli jsme na to, ale ještě jsme zjistili, že jsem doma nechal helmu a rukavice. Paráda! Tomášovi Konvičkovi se na závodech moc nedařilo a lehká nervozita byla znát. Od Tomáše jsem si teda na sekcích půjčoval helmu a nebyl na něho pěkný pohled když se mu tak nedařilo.

Poprvé bokovou na 9 palet

Tomáš měl sice smůlu na závodech, ale pak projížděl sekce jako nic. Nervozita opadla a poprvé se mu podařil neskutečný kousek, vyskočil 9 palet bokem. To se podaří jen málo komu v České republice. Gratulace.

Mrkněte na video:


Sečteno podtrženo

Závody to byly nádherné, klobouk dolů a jde vidět, že se snaží úroveń zvyšovat. Některé sekce byly více postavené pro málé kolo, někde byl opravdu problém, aby se velké vlezlo. Třeba to vidí naopak jezdci na malých kolech. Metan trials výprava v kategorii Senior, kde se utkalo 13 jezdců skončila následovně:

7. Aleš Nenička
8. Marek Slováček
11. Tomáš Konvička

Celkové výsledky Brno - Sport Life

Dnes v 17:45 bude vysílán na ČT záznam závodů ve Sportu v regionech. Kdo to nestihne tak mrkněte pak zde:

Video archív ČT Sport v regionech

Aleš Nenička


Soubory: